arti për të bërë xhami


PRESTIGE JUAJ GLASS PARTNER

Product / Dizajn Industrial

më shumë

Rreth nesh

Xuzhou Yitian Import & Export Co, Ltd, i specializuar në prodhimin dhe shitjen e roducts qelqi paketimit, kapak plastike, kapele alumini, kapak tinplate dhe produkte të tjera të paketimit.
Ne prodhojnë të qarta, qelibar, e gjelbër, seri blu paketimin e produkteve qelqi, produktet kryesore përfshijnë shishe eliquid, shishe kozmetike, shishe vaj esencial, shishe pijeve, shishe pije, shishe erëz, mjekësi
shishe, kavanoza qelqi, qelqi Mason Jar, etj, edhe me pikturë, decal, e artë të nxehtë vulosje, argjendi të nxehtë vulosje, shtypjen ekran, shtypjen e transferimit, mbi shtypjen, curril ajeri me rërë, acar, lustrim, prerja, gdhendje,
germa dhe teknologji të tjera të thellë, të përpunimit.

aplikimi i produktit

më shumë